Port De Bras: розумне тіло

4834148

Port De Bras: розумне тіло

Впереше у Львові в наших клубах Forever, ви маєте унікальну можливість зайнятися новим, дуже    прогресивним дієвим тренуванням, в напрямку фітнесу mind body-Port De Bras (functional training).

Port De Bras-хореографічний термін, який дослівно перекладається як «рух рук і тіла» або “мова тіла”. Автор методики фітнес – інструктор і хореограф зі світовим визнанням – Julio Pappi та Володимир Снежик. Це запотентований напрямок фітнесу, де чітко є спрямованність, мета та дія,також створена своя філософія розуміння тіла і рухів. Ця нова програма – з’єднання хореографії, йоги, пілатеса, стретчінга, гімнастики цигун, і елементів фітнес-тренування (functional training).

Під час заняття один рух плавно перетікає в інший, і народжується виразний позиційний танець, схожий на стиль contemporary. Port De Bras виконується під розслабляючий Chill Out. Ця музика не лише створює магічну атмосферу, але дає особливі умови і темп, який оптимально діє на організм людини і тим самим дозволяє реально переносити навантаження, яке здійснюєтья на організм людини.

Регулярно займаючись Port De Bras (f/tr.) ви відчуєте особливий потік вашоі енергії, яка дозволяє відключитися від повсякденної рутини і переключити своє тіло та розум на новий рівень саморелізації і самопізнання. Тобто відбувається своєрідна медитація в танці.Результатом є зміцнення м’язів, формування красивої постави. Відбувається робота по розвитку координації і гнучкості, умінню управляти своїм диханням та балансом, удосконалюється здатність відчувати тіло в просторі і розслаблятися під час руху. Активно коригуються всі системи організму та маси тіла. Опрацьовується кожен сантиметр. Вже через пару місяців ви побачите, що ваше тіло здатне на багато більше ніж ви це собі можете уявити.

 

Да прибуде з вами сила!!!