Ірина Левченко

IMG_0025

Ірина Левченко

Біографія

Магістр у сфері фізичного виховання і спорту – закінчила магістратуру Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського. Сертифікований тренер тренажерного залу. Дипломований спеціаліст з таких фітнес-напрямів як функціональний тренінг, стретчинг та міофасціальний реліз. Учасниця щорічних фітнес конвенцій, семінарів та онлайн-лекцій. Фахівець зі створення індивідуальних програм для набору м’язової маси, схуднення, розвитку фізичних якостей для чоловіків та жінок. Учасник Відкритого кубку СК ЛДУФК “СКІФ” з пауерліфтингу у ваговій категорії до 47кг серед жінок. Пауерліфтинг – це силове триборство, де спортсмен долає супротив максимально важкої для нього ваги. Включає три вправи – присідання зі штангою, жим лежачи і станова тяга. У триборстві зібрала вагу 177.5кг. Співорганізатор та ведучий тренер програми “Нове тіло назавжди”. Співавтор та ведучий тренер онлайн програми тренувань “Corona fits me”. Автор і тренер онлайн програми зі стретчингу для школярів “Kids. Stretch. School”. Автор, організатор та тренер оздоровчих благодійних тренувань на свіжому повітрі. Заняття проходили щонеділі у період 2018-2019рр. на Високому Замку у м.Львові. Включали в себе комплекс функціональних вправ, пробіжку і загартовуючі процедури- купання в джерелі. Усі вилучені кошти були передані притулку для тварин.  

Гасло

комплекс для схуднення, спінбайк, трек фіт, стретчинг, дитяча гімнастика

Ірина Левченко

Адреса клубу

Досвід

Досвід тренувань – 10 років, досвід роботи у залі – 5.

У своїй роботі в першу чергу орієнтуюсь на здоров’я клієнта, роботу з м’язовими дизбалансами і поставою та плавну адаптацію до фізичних навантажень. Головне правило для тренера, як і для лікаря, – не нашкодь. Тож, у ході досягнення поставленої клієнтом цілі, ставлю техніку виконання вправ, часто звертаюсь до теорії і вчу відрізняти хорошу техніку від неправильної. Тим часом, плавно ускладнюю вправи, комбінації, збільшую обтяження.

Кожен отримує від мене: красиве, підтянуте, сильне спортивне тіло, навчання техніці виконання вправ, безкоштовні консультації з харчування, розбір раціону, базові вміння складати своє меню корисно, смачно і без дієт чи обмежень.

Сертифікати